Kalendarz Reprezentacji
Wtorek 11.04.2017

Radwańska wystąpi w turnieju charytatywnym w Madrycie

Agnieszka Radwańska znalazła się wśród uczestniczek charytatywnego turnieju tenisowego, który odbędzie się 4 maja w Madrycie. Poza Polką wystąpić mają także m.in. Hiszpanka Garbine Muguruza i wracająca wkrótce do gry po zawieszeniu za doping Rosjanka Maria Szarapowa. Jednego dnia rozegrane zostaną ćwierćfinały, półfinały i finał. Każdy mecz składać się będzie z jednego seta, rozgrywanego do 10 punktów.

- Podoba mi się pomysł, gdy cały turniej rozgrywany jest w trzy godziny. Akcja będzie się szybko toczyć, kibice obejrzą wiele krótkich meczów i zaciętej rywalizacji. Cieszę się też, że reszta uczestników będzie w pobliżu kortu, gdy inni będą grali - to coś innego niż zwykle. Powinno być zabawnie - zaznaczyła cytowana przez organizatorów Radwańska.

W imprezie wezmą też udział m.in. Brytyjka Johanna Konta, Amerykanka Madison Keys, Portorykanka Monica Puig i Rumunka Simona Halep.

We wcześniejszych odsłonach Tie Break Tens brali udział tylko mężczyźni. Oni też będą rywalizować w Hiszpanii. Cykl zawodów charytatywnych ma na celu zebranie pieniędzy na walkę z przemocą domową.

Dwa dni później w Madrycie rozpocznie się rywalizacja w turnieju WTA, a 7 maja w zawodach ATP. 

 

Źródło: PAP foto: PAP/Dean Lewins

Nie dodano jeszcze komentarzy.