Kalendarz Reprezentacji
Piątek 07.04.2017

Mariusz Wlazły przedłużył kontrakt z PGE Skrą

Kapitan siatkarskiej drużyny PGE Skry Mariusz Wlazły przedłużył o kolejny sezon kontrakt z tym klubem. 33-letni letni atakujący w zespole z Bełchatowa występuje od 2003 roku i wywalczył z nim osiem tytułów mistrza Polski. O nowej umowie jednego z najlepszych polskich siatkarzy poinformowali na piątkowej konferencji prasowej w Łodzi przed półfinałowym meczem mistrzostw Polski z Asseco Resovią Rzeszów prezes PGE Skry Konrad Piechocki i sam zawodnik. Kontrakt atakującego został zawarty na przyszły sezon, ale zawiera on opcję przedłużenia o kolejny rok.

Wlazły z klubie z Bełchatowa nieprzerwanie występuje od sezonu 2003. W tym czasie z PGE Skrą wywalczył osiem tytułów mistrza Polski (wszystkie w historii klubu) oraz zdobył srebrny i dwa brązowe medale, siedem razy triumfował w Pucharze Polski, dwa razy w Superpucharze Polski. Na arenie międzynarodowej z bełchatowską ekipą sięgnął po srebrny i dwa brązowe medale Ligi Mistrzów, trzy razy stawał na podium Klubowych Mistrzostw Świata.

W niedzielę o godz. 17.30 PGE Skra w pierwszym półfinałowym meczu mistrzostw Polski zmierzy się w łódzkiej hali Atlas Arena z Asseco Resovią Rzeszów.

 

Źródło: PAP foto: PAP/Marek ZImny 

Nie dodano jeszcze komentarzy.