Kalendarz Reprezentacji
Czwartek 16.03.2017

Karol Bielecki przedłużył umowę z Vive Kielce

Karol Bielecki przedłużył umowę z występującym w ekstraklasie piłkarzy ręcznych Vive Tauronem Kielce o kolejne dwa lata. Popularny "Kola" zawodnikiem wielokrotnych mistrzów Polski będzie do końca sezonu 2018/19. 

- Łącznie spędziłem już w Kielcach dziesięć sezonów, a będę grał w zespole przez dwanaście lat. Cieszę się, że mogę jeszcze występować na parkiecie przez dwa sezony. Czuję się jeszcze na tyle mocny, żeby prezentować poziom, jakiego potrzebuje zespół Vive Tauron Kielce. Z dumą reprezentuję barwy tego klubu - powiedział Bielecki, cytowany przez oficjalną stronę internetową kieleckiej drużyny.

Obecna umowa zawodnika z klubem obowiązywała do końca tego sezonu i została przedłużona o kolejne dwa lata. Bielecki zawodnikiem kieleckiej drużyny był już w latach 1999-2004. Później reprezentował barwy niemieckich drużyn SC Magdeburg i Rhein Neckar Loewen. Od 2012 roku ponownie gra w Vive. Z kieleckim klubem pięciokrotnie zdobywał mistrzostwo Polski i krajowy puchar. Dwa razy zajmował z zespołem trzecie miejsce w Lidze Mistrzów. W poprzednim sezonie drużyna ze stolicy regionu świętokrzyskiego, z Bieleckim w składzie, triumfowała w tych rozgrywkach.

"Byłem związany z klubem wtedy kiedy nie było tak wielkich sukcesów. Jestem także teraz, w momencie w którym walczymy o najwyższe cele. Za wszystko jestem bardzo wdzięczny kieleckim kibicom, którzy niesamowicie wspierali mnie podczas wypadku i podczas najtrudniejszych chwil w moim życiu. Spędziłem tutaj już tak dużo lat, że nasi fani są integralną częścią mojej kariery" - dodał Bielecki. 

 

Źródło: PAP foto: PAP/EPA/Georgi Licovski

Nie dodano jeszcze komentarzy.