Czas na boisku: 455 minut
Gole: 2
Żółte kartki: 0
Czerwone kartki: 0
12 października 2012 Wszołek zadebiutował w reprezentacji Polski w wygranym 1:0 meczu towarzyskim z reprezentacją Republiki Południowej Afryki. 11 marca 2016, po dwóch latach przerwy, został powołany przez selekcjonera Adama Nawałkę na towarzyskie spotkania z Serbią i Finlandią. Zawodnik wystąpił 26 marca 2016 w spotkaniu z Finlandią we Wrocławiu i zdobył dwie, debiutanckie bramki. Ostatecznie mecz zakończył się zwycięstwem reprezentacji Polski 5:0. 12 maja 2016 znalazł się w szerokiej kadrze Polski przygotowującej się do Mistrzostw Europy we Francji. W dalszej walce o wyjazd na turniej przeszkodziła mu jednak kontuzja (złamana kość promieniowa lewej ręki z przemieszczeniem), której doznał 19 maja 2016 podczas zgrupowania regeneracyjnego w Juracie. Uraz wykluczył go z gry na 3 miesiące.

Wszołek zaczął swoją karierę w drużynie młodzieżowej Wisły Tczew, której barwy reprezentował do 2009, z roczną przerwą na grę w Lechii Gdańsk. Przed sezonem 2009/2010 Polak został zawodnikiem Polonii Warszawa. Początkowo występował w zespole Młodej Ekstraklasy, jednak po roku udało mu się przebić do pierwszej drużyny. 13 listopada 2010 Wszołek zadebiutował w Ekstraklasie podczas wygranego 3:1 meczu z Ruchem Chorzów.

Sezon: 2001/02
Klub: Wisła Tczew (juniorzy)

Sezon: 2002/03

Sezon: 2003/04

Sezon: 2004/05
Klub: Lechia Gdańsk (juniorzy)

Sezon: 2005/06

Sezon: 2006/07