Kalendarz Reprezentacji
Piątek 28.11.2014

Półroczna przerwa Jędrzejczyka

Artur Jędrzejczyk występujący w barwach FK Krasnodar w czwartkowym meczu Ligi Europa z OSC Lille w doliczonym czasie pierwszej połowy doznał kontuzji kolana i czeka go półroczna przerwa w grze. Reprezentant Polski zerwał więzadła krzyżowe w kolanie. Kontuzja oznacza, że w optymistycznym wariancie Jędrzejczyk w lutym zacznie biegać, a do gry wróci pod koniec sezonu. To nie lada problem dla selekcjonera Adama Nawałki. W ostatnich meczach kadry popularny "Jędza" występował na lewej obronie i spisywał się znakomicie strzelając nawet gola w zremisowanym 2:2 spotkaniu towarzyskim ze Szwajcarią. Teraz Nawałka znów będzie musiał szukać piłkarza, który byłby w stanie grać na tej pozycji na najwyższym poziomie w marcowych spotkaniach eliminacyjnych EURO 2016. Źródło: bialoczerwoni.com.pl