Kalendarz Reprezentacji
Środa 10.12.2008

Nieoficjalne 3:0

W nieoficjalnym spotkaniu towarzyskim rozegranym w Turcji Polska wygrała 3:0 z Antalyasporem Kulubu. Bramki dla biało-czerwonych zdobyli: Rafał Boguski, Dawid Janczyk i Tomasz Zahorski. W niedzielę, już w meczu oficjalnym, podopieczni Leo Beenhakkera zmierzą się z reprezentacją Serbii. Wynik Antalyaspor Kulubu - Polska 0:3 (0:2). Bramki: Rafał Boguski (18), Dawid Janczyk (32), Tomasz Zahorski (67). Polska (I połowa): Cierzniak - Rzeźniczak, Celeban, Polczak, Magiera - Tyrała, Łukasiewicz, Trałka, Małkowski - Boguski, Janczyk. Polska (II połowa): Stachowiak - Pawelec, Jodłowiec, Pazdan, Komorowski - Pawłowski, Danch, Krychowiak, Gancarczyk - Zahorski, Zieliński.   Źródło: bialoczerwoni.com.pl